„Draga mea, imi vine sa-ti smulg, cu patentul, limba aia spurcata!”

Pe site pot fi citite, pana in acest moment, aproximativ 400 de articole. Google Analytics ma informeaza care este cel mai citit. Sa fie unul despre nivelurile de constiinta (cainele tau stie ca este un caine?) sau despre cel mai enervant domeniu al cunoasterii pentru unii psihoterapeuti, anume neurostiintele? Sau sa fie un articol despre unul din numeroasele biasuri care ne propulseaza intr-o realitate personala (si iluzorie), indiferent daca suntem angajati Romprest sau doctori in psihologie?

Nu! Cel mai citit articol („Draga mea, ce rost are sa discutam atat?”) se refera la neobisnuitele intamplari din relatiile de cuplu. Mai pe scurt, la dragoste! (si alti demoni) Sunt obligat, astfel, sa tin cont de realitate si sa scriu mai mult pe aceasta tema. Da, acesta este un promo! Urmeaza un articol despre parteneri care aproape ca-si scot ochii atunci cand se cearta si, cu toate acestea, au relatii stabile si fericite. Lumea e un loc interesant, ti-am mai spus asta?


Publicat

în

de către

Etichete: