cum sa te ascunzi pe Internet

Se apropie momentul in care voi incepe sa postez articole noi (dar nu mai devreme de luna august), incheind astfel perioada de proba. Cei care trec zilnic pe aici (30 de vizite, in medie) sunt, probabil, deja familiarizati cu articolele. Cum eu si Sorin am pastrat o nobila tacere si, presupun, si complicii nostri, cifra reflecta gradul de vizibilitate in acest moment si raspunde unei intentii ludice, de care nu pot scapa.

Daca tu ai ajuns aici fara sa ai stiinta de celalalt blog iti urez bine ai venit! (ai cu ce sa te delectezi, mai ales daca nu-mi impartasesti perspectivele) Daca te tenteaza complicitatea, nu trimite niciun link, nimanui. Sa mai pastram, o vreme, traficul confidential astfel incat peste un timp oarecare, cand, poate, va fi de 10 ori mai mare, sa ne distram pe seama paradoxurilor Internetului.


Publicat

în

de către

Etichete: